Oklejanie witryn i pojazdów

Oklejanie pojazdów

Reklama na samochodzie jest najprostszą formą reklamy, która dociera wszędzie tam gdzie Ty! Jest stosunkowo niedroga i charakteryzuje się długotrwałością oraz szerokim zasięgiem.

Poniżej przedstawiamy najczęściej stosowane przez nas formy oklejenia samochodów:

1. Folia wycinana ploterowo
Wykorzystywana głównie w przypadku wyklejania prostych napisów, grafik oraz logotypów. W tej technice wykorzystuje się folie jednobarwne. Dostępna jest szeroka paleta kolorów. W głównej mierze pracujemy na foliach niemieckiego producenta Oracal.

2. Folia z zadrukiem
Wykorzystywana najczęściej w przypadku wydruków wielobarwnych logotypów, zdjęć, obrazów oraz elementów z przejściami tonalnymi kolorów. Wydruk najczęściej wykonywany jest na folii pominerowej lub wylewanej i ewentualnie docięty ploterowo. Specjalny laminat pozwala na zabezpieczenie wydruków przed wpływem warunków atmosferycznych oraz promieniowania UV.

3. Folia OWV (dziurkowana)
Jest to specjalna folia do wyklejania szyb. Swoją strukturą przypomina siatkę, która przepuszcza ok. 40% światła. Zadrukowywana jest od strony zewnętrznej. Jest folią do ekspozycji krótkookresowych.

Koszt oklejenia pojazdu zawsze ustalamy indywidualnie, uwzględniając gabaryty pojazdu, ilość reklamy do wyklejenia oraz materiał z krótego będzie ona wykonana.
Świadczymy także usługi demontażu starych reklam przed wyklejaniem nowych.

W celu uzyskania oferty prosimy o wysłanie zapytania na adres e-mailowy: biuro@decopark.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 880 442 622